نرخ روز طلا و سکه ۲۴ آبان ۱۳۹۵

قیمت ها, وبلاگ ۲۴ آبان ۱۳۹۵

نرخ طلا ۲۴ آبان ۹۵

نرخ روز طلا و سکه ۲۴ آبان ۱۳۹۵

نرخ طلا 24 آبان 95

نرخ روز طلا و سکه

نرخ طلا ۲۴ آبان ۹۵

انس طلا  :  ۱,۲۳۲.۷۰

مثقال طلا  :  ۴,۷۷۷,۰۰۰

گرم طلای ۱۸  : ۱,۱۰۱,۷۳۰

گرم طلای ۲۴  :  ۱,۴۶۸,۶۲۰

انس نقره  : ۱۷.۴۷

نرخ روز طلا و سکه


نرخ روز طلا و سکه

نرخ طلا ۲۴ آبان ۹۵

نرخ روز سکه

بهار آزادی  :  ۱۰,۹۵۰,۰۰۰

امامی  :  ۱۱,۰۵۸,۰۰۰

نیم سکه  : ۵,۶۰۰,۰۰۰

ربع سکه  :  ۲,۹۶۰,۰۰۰

سکه گرمی  :  ۱,۸۶۰,۰۰۰


اخبار طلا و جواهرات

 

تشدید ابهام در پی سقوط قیمت اونس

برخلاف پیش‌بینی‌ها، اونس طلا پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با سقوط شدید ارزش روبه‌رو شد، اما شدت این سقوط چنان بود که احتمال تعدیل روند را در هفته جدید کاری مطرح کرده است.

اونس طلا در هفته پیش از انتخابات تا بهای ۱۳۰۴ دلار اوج گرفت، اما به‌رغم جهش تا قیمت ۱۳۳۸ دلار پس از اعلام پیروزی نامزد جمهوری‌خواهان، تحت فشار خوش‌بینی‌ها و روند دیگر بازارها تا عدد ۱۲۲۸ دلار سقوط کرد. به این ترتیب، سقوط بهای اونس به کف ۵ ماهه، جهش اصلاحی را در روزهای کاری آینده محتمل کرده است. با این همه، شوک روند هفته گذشته ابهام را نیز افزایش داده است.

در نظرسنجی کیتکو از تحلیلگران حرفه‌ای، ۱۸ نفر شرکت کرده‌اند که از این میان ۹ نفر معادل ۵۰ درصد پاسخ‌دهندگان، افزایش و ۸نفر معادل ۴۴ درصد، کاهش قیمت‌ها را در هفته جدید کاری که از امروز (دوشنبه) آغاز می‌شود، پیش‌بینی کرده‌اند. یک نفر معادل ۶ درصد نیز نظری خنثی داشته است. در نظرسنجی از مخاطبان نیز که بازتاب‌دهنده نظر سرمایه‌گذاران خرد است، ۸۰۳ نفر شرکت کرده‌اند که از این میان، ۴۱۴ نفر معادل ۵۲ درصد، افزایش و ۲۹۲ نفر معادل ۳۶ درصد، کاهش قیمت‌ها را پیش‌بینی کرده‌اند. ۹۷ نفر هم معادل ۱۲ درصد نظری خنثی داشته‌اند.

نرخ طلا ۲۴ آبان ۹۵

ادامه روند نزولی نرخ طلا تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا

به گزارش سایت طلا ۱۲۳به نقل از پایگاه اینترنتی بولیون دسک، قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز دوشنبه به کمتر از ۱۲۱۷ دلار رسیده که نسبت به روز جمعه با افت ۸.۷۰ دلاری روبرو شده است.

بر اساس این گزارش قیمت طلا در روز جمعه نیز تحت تاثیر افزایش شاخص ارزش دلار آمریکا قرار گرفت و با افت شدیدی روبرو شد. کامرز بانک آلمان با انتشار گزارشی اعلام کرد: با توجه به شکسته شدن سطح حمایتی ۱۲۴۲ دلاری به نظر می رسد روند قیمت طلا در کوتاه مدت و میان مدت و احتمالا تا پایان امسال همچنان نزولی خواهد بود.

شاخص ارزش دلار آمریکا امروز به بیش از ۹۹.۶۸ واحد رسیده است که این بالاترین رکورد از ۲۹ ژانویه به شمار می رود. سیاست های اقتصادی و مالی ترامپ که احتمالا موجب افزایش هزینه های ساختاری و کاهش مالیات ها خواهد شد، تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار داشته است.

استنلی فیشر معاون فدرال رزرو آمریکا نیز روز جمعه در سخنانی تاکید کرد که فدرال رزرو به افزایش مجدد نرخ بهره نزدیک شده است چرا که به اهداف خود در زمینه اشتغال و نرخ تورم نزدیک شده است.

ارسال نظر

 • حسین محمدی

 • رضا

جدیدترین نظرات

نرخ روز طلا و سکه

 • عنواننرخ روز
 • گرم طلای 18 عیار1,127,570
 • گرم طلای 24 عیار1,503,050
 • سکه بهار آزادی11,220,000
 • سکه امامی11,420,000
 • نیم سکه5,990,000
 • ربع سکه3,180,000
 • سکه گرمی1,970,000
 • چهارشنبه ، 1 دی ۱۳۹۵