شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

وبلاگ ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

همه افرادی که از انگشتر استفاده می‌کنند، خانم ها و آقایان، احساس راحتی بیشتری با انگشتر در یک یا دو انگشت خاص خود دارند؛ یک سلیقه شخصی ساده و نه‌چندان مهم اما پشت پرده این انتخاب و سلیقه، مفاهیم خاصی نهفته است. قرارگرفتن انگشتر در هر انگشتی، مفهوم خاصی دارد که معمولا ما از آن بی‌خبریم و فقط بر اساس راحتی خود، انگشت انگشتری را انتخاب می‌کنیم. خوب است با این مطلب در مورد شخصیت شناسی اشخاص آشنا شویم و این بار آگاهانه‌تر انتخاب کنیم.

شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

راز و اسرار ژوپیتر

در سایر فرهنگ‌ها و ملل به انگشت اشاره، ژوپیتر گفته می‌شود؛ یعنی مشتری لقب بزرگ‌ترین سیاره را دارد. انتظار می‌رفت این نام به انگشت شست برسد که اندامی بزرگ‌تر از بقیه انگشت‌ها دارد اما خوب است بدانید نوعی بزرگ‌تری روحانی و روانی در انگشت اشاره وجود دارد و به همین دلیل قرار دادن انگشتر در انگشت اشاره، نشانه اعتماد به نفس، مدیریت و رهبری در بخش اجرایی از لحاظ روحی و روانی است. استفاده از انگشتر در انگشت اشاره، اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و باعث می‌شود تسلط و تمرگز بیشتری بر زندگی خود، به‌خصوص بخش‌های عاطفی و روانی مثل ارتباط با دیگران داشته باشید.

 

انگشتر اشاره

شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

جواهر انتخابی برای انگشت اشاره: آمیتیس، توپاز آبی

خستگی به در کنید

انگشت وسط زحل نام دارد. وظیفه ایجاد هماهنگی و تعادل میان راست و دروغ، خیر و شر بر عهده بلندترین انگشت شماست. در واقع وظیفه دیدبانی و حفظ تعادل بر عهده این انگشتر گذاشته شده است. انداختن انگشتر در انگشت وسط یا زحل به شما کمک می‌کند تا بتوانید بین بخش‌ها و ابعاد مختلف زندگی‌تان هماهنگی به وجود بیاورید. اگر احساس سنگینی و خستگی خاصی در زندگی شخصی یا کاری خود می‌کنید، از انگشتر در انگشت وسط کمک بگیرید. در فرهنگ چینی هماهنگی بین نیروهای درونی و بیرونی بر عهده این انگشت گذاشته شده است.

 

gold-ring-2

شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

جواهر پیشنهادی برای انگشت وسط: کواترز صورتی

آفتاب درخشان شوید

این نکته را  می‌دانید که انگشت حلقه دست چپ، نزدیک‌ترین انگشت به قلب است و به همین دلیل به‌عنوان انگشت حلقه ازدواج انتخاب شده است. در طالع‌بینی به انگشت حلقه، آپولو گفته می‌شود. در این فرهنگ، آپولو الهه آفتاب است و این امکان را به شما می‌دهد که تبدیل به آفتاب درخشانی از نبوغ و خلاقیت شوید. اگر می‌خواهید خلاقیت و نبوغ شما در کارهای مختلف شکوفا شود، استفاده از انگشتر در انگشت حلقه میتواند این حس را به شما القا کند. این تاثیر را می‌توانید در انگشت حلقه دست راست هم ببینید و تجربه کنید.

 

انگشتر دست چپ

 

جواهر پیشنهادی برای انگشت حلقه: سنگ ماه، زمرد، فیروزه

هماهنگ شوید !

نام انگشت شست در زبان انگلیسی از نام یک الهه یونانی گرفته شده است چون این انگشت با وجود اینکه دورتر از انگشت‌های دیگر قرار دارد، انگشتی مهم و سرنوشت‌ساز است. این انگشت، نماد آرامش و هماهنگی درونی وجود شماست. انگشت شست و کوچک همان‌طور که مقابل هم قرار گرفته‌اند، از لحاظ کاربرد و نقش‌آفرینی نقطه مقابل هم هستند. همان قدر که انگشت کوچک برای ارتباط شما با اطراف می‌کوشد، انگشت شست برای هماهنگی درونی و شخصی شما تلاش می‌کند.

 

انگشتر شصت

 

جواهر پیشنهادی برای انگشت شست: لعل، عقیق

روابط شما !

این عضو کوچک دست‌های‌تان را بی‌اهمیت ندانید. اگر احساس می‌کنید در روابط بیرونی خود با دیگران و درواقع معاشرت‌های‌تان، چه معاشرت‌های خانوادگی و چه دوستانه دچار مشکل شده‌اید از انگشت کوچک خود کمک بگیرید. این انگشت کوچک قدرت تنظیم روابط شما با محیط و آدم‌های اطراف‌تان را دارد.

 

 

 

انگشت کوچک

شخصیت شناسی اشخاص از روی انگشتر

جواهر پیشنهادی برای انگشت کوچک: کهربا، کواترز طلایی

اسرار و رازهایی  دست چپ و راست

خوب است بدانید این حرف‌ها و روایت‌ها فقط برای انگشت‌های دست نیست و دو دست شما هم با ایفای نقش‌های خاصی در کنار شما وجود دارند. مسئولیت بین دو دست به دو بخش اجرایی و عاطفی تقسیم شده است به این صورت که بار عاطفی زندگی شما بر عهده دست چپ است و دست راست مسئولیت اجرایی را برعهده دارد. این تقسیم‌بندی به معنای اهمیت یا کاربرد یکی از دست‌ها نیست بلکه یک هشدار صمیمانه است تا بدانید باید بین این دو بخش هماهنگی وجود داشته باشد و هر دو دست در زندگی شما نقشی مهم و پررنگ داشته باشند.

منبع:مجله زندگی ایده آل

 

ارسال نظر

 • حسین محمدی

 • رضا

جدیدترین نظرات

نرخ روز طلا و سکه

 • عنواننرخ روز
 • گرم طلای 18 عیار1,127,570
 • گرم طلای 24 عیار1,503,050
 • سکه بهار آزادی11,220,000
 • سکه امامی11,420,000
 • نیم سکه5,990,000
 • ربع سکه3,180,000
 • سکه گرمی1,970,000
 • چهارشنبه ، 1 دی ۱۳۹۵